Heerlijk fietsen door de natuur!
-20%
Ruim opgezet!
Heerlijk fietsen door de natuur!
Ruim opgezet!
Vanaf Landgoed Ruwinkel de mooiste fietstochten maken over de Utrechtse Heuvelrug, door de Gelderse Vallei of op de Veluwe? Het landgoed ligt centraal in Nederland, het Veluwse dorpje Lunteren, het geografische hart van Nederland, ligt op slechts 9 kilometer vanaf Scherpenzeel. Op Landgoed Ruwinkel vindt u vakantiehuizen, landhuizen en chalets voor een zorgeloos verblijf.
Onder aan de pagina vindt u ideëen om maar liefst 5 dagen te fietsen vanaf Landgoed Ruwinkel.
Bekijk beschikbare accommodaties voor september
Psst... Natuurlijk gelden onze zonder zorgen boeken voorwaarden ook voor september 😉
Onze Annemieke fietst bijna dagelijks vanaf haar woonplaats naar Landgoed Ruwinkel. Zij heeft een aantal super leuke fietsroutes uitgestippeld voor u. Helemaal gratis en voor niets en af te halen op de receptie van Landgoed Ruwinkel. Speciaal voor onze gasten hebben wij een gratis knooppuntenkaart van Landgoed Ruwinkel! Op deze kaart vindt u op de achterkant alle informatie van de leukste regionale toeristische attracties: van musea tot dierentuinen. Onze online omgevingskaart geeft u alvast een idee naar de leuke mogelijkheden. | ![]() |
Om te beginnen starten we met een kortere route van 15 km ongeveer! U fietst hier door het dorp Scherpenzeel, langs de grote kerk en door het park, via een mooi fietspad langs het Valleikanaal (belangrijk onderdeel van de Grebbelinie).
Deze route is ongeveer 30 km en u fietst hier door onze omliggende dorpen, Renswoude, Overberg en Woudenberg. Ideaal om de buurt te verkennen! U fietst hier o.a. langs Kasteel Renswoude (helaas niet te bezichtigen) met zijn monumentale huizen aan de overkant, ook fietst u door het prachtige natuurgebied van het Valleikanaal (belangrijk onderdeel van de Grebbelinie).
Prachtige route van ongeveer 40 km. Deze route gaat richting Amerongen en Leersum, u fietst door het mooi landschap van het Amerongse bos en door het pittoreske kleine centrum van Amerongen, waar u zeker het Kasteel Amerongen niet moet overslaan voor een interactief bezoek. Wanneer u wilt gaat u met uw fiets over het pondje, zodat u ook aan de andere kant van de Neder-Rijn komt, de beroemde Betuwe, zeker de moeite waard!
Deze fietsroute is ongeveer 35 km en vandaag fietst u richting Maarn en Austerlitz! Zeker een bezoek waard met mooi weer: de beroemde Pyramide van Austerlitz boven op de Utrechtse Heuvelrug: u kunt vanaf hier de stad Utrecht zien liggen! Via het mooie fietspad langs het Valleikanaal (onderdeel van de Grebbelinie) en landhuis Den Treek naar de bossen van de Utrechtse Heuvelrug.
Met deze route van ongeveer 35 km fietst u richting een andere kant, namelijk richting Achterveld, via Renswoude fietst u langs de Walderveense molen, richting Achterveld. Om weer richting het park te gaan, fietst u via De Glind, een jeugddorp waar kinderen en jongeren een speciale plaats innemen, hier wonen 120 uithuisgeplaatste kinderen, met name in gezinshuizen.
Geen zin om de fiets(en) mee te nemen? Ontdek de natuur om u heen op een van onze huurfietsen. Onze fietsen hebben drie versnellingen. Te huur op ons park maar u kunt deze ook bij uw reserveringsaanvraag alvast reserveren. Zo zorgen we ervoor dat uw huurfietsen voor uw accommodatie geplaatst worden. Ook verhuren wij e-bikes, kinderfietsen en kinderzitjes.
Heerlijk vooruitzicht voor het nieuwe jaar. Volop genieten van alles wat de omgeving van Landgoed Ruwinkel te bieden heeft nationaal parken dichtbij zoals De Hoge Veluwe maar ook de Utrechtse Heuvelrug. Centraal gelegen in Nederland, in het boerenland, rijke historische gebeurtenissen, veel musea in de buurt, maar ook paleizen en kastelen die te bezoeken zijn. Heerlijke fiets omgeving, kunt fantastisch eten bij Juffrouw Tok het restaurant op ons Landgoed.
20 keer naar Landgoed Ruwinkel! We zijn weer een maand geweest. Dat doe je niet zomaar. Dat blijft een feest. Ook dit keer weer allerliefst ontvangen. Geweldige accommodatie voorzien van alle gemakken. Goed ingerichte keuken,. sauna, openhaard, bubbelbad, riante tuin en meer dan geweldige medewerkers. Ontbijtbuffet, pannenkoeken restaurant, kippenrestaurant en een friteria. Het park is heerlijk rustig en uitstekend verzorgd. Dieren en een midgetgolf baan ontbreken ook niet. Het naast gelegen landgoed nodigt direct uit tot schitterende wandelingen en je komt er natuurlijke verrassingen tegen. Het dorp Scherpenzeel biedt een uitgebreid winkelaanbod, een mooi kasteel met dito 'tuin'. In de directe omgeving kun je je hart ophalen. Kastelen, landgoederen, lommerrijke bossen etc etc. En winkelen in de omgeving kun je naar hartelust.
Kortom, Landgoed Ruwinkel is een plek waar je naartoe 'moet'. Wij hebben uiteraard alweer geboekt
Super park met hele fijne service en een gezellig huis,,met een leuk pannenkoeken restaurant en kippen restaurant .Al diverse keren geweest en alweer geboekt voor de volgende keer.
Wij waren met kinderen en kleinkinderen en hond. Het huis was ruim met 2 badkamers en toiletten.
Waar de medewerkers je een echt vakantie gevoel geven.
Mooie goed verzorgde bunggalows.
En een diervriendelijk park.
En accommodaties voor iedereen.
Verder een goed pirri restaurant,
Brasserie/pannekoeken restaurant en frietzaak.
Wij hebben voor de 4de keer in het grote familie huis gezeten. Echt een ruim huis met grote keuken.
Volgend jaar gaan we weer!
Mis nooit meer de leukste aanbiedingen, specials & nieuws over Landgoed Ruwinkel.
© Landgoed Ruwinkel | Design en realisatie: Holiday Media